Līva Bērziņa
studente
"Man grāmata 6 minūtes 365 dienas patīk gan vizuāli, gan saturiski. Man šis ir kas jauns un interesants – izaicinājums strādāt ar savām sajūtām, iepazīstot sevi vairāk."


Inga Gorbunova, izdevēja, redaktore, žurnāliste

"Manuprāt, Sanda un Viktorija radījušas ko tādu, kas pilnīgi noteikti patiks ikvienai meitenei. Pat tad, ja viņa (tā meitene) paslēpusies kādā krietni pieaugušā sievietē:). Ļoti sievišķīga klade, plānotājs, dienasgrāmata  kā jau autores saka, to katrs var izmantot atbilstoši savam noskaņojumam. (Lietišķais plānotājs gan tas noteikti nav, tos meklējiet citur). Šī grāmata (izdevumam ir kārtīgas grāmatas formāts) drīzāk tādiem brīžiem, kad vēlies par kaut ko apspriesties pati ar sevi, kaut ko sev atgādināt, iedvesmoties. Un noteikti kaut ko arī pierakstīt. Vēlams, skaistā rokrakstā, jo uz to aicina poligrāfiskā kvalitāte."

Santa Pīlēna, māksliniece, kidsgazette
"Ārkārtīgi vienkārša grāmata, klade... domu dienasgrāmata! Ideja šāda – ka 365 dienas vidēji 6 minūtes veltāt savām domām, jo skaidrs, ka rakstot ar roku mēs tās strukturizējam, kur nu vēl ja esam spiesti padomāt par vērtībām un iekšējām sajūtām, kas diezgan droši ikdienā neveikli pieskaras un paslīd garām! Kādam varbūt šī grāmata jāiesāk 1. janvārī – man ŠODIEN... Pirmajā ADVENTĒ! Skaisti! LAIKS IR CILVĒKA IZDOMĀTS! Jaunais gads var sākties arī šajā mirklī, būt TAGAD!"Laura Kramperadoša personība 

"Kolosālos cietos, baltos vākos, 400 lpp bieza grāmata kā atgādinājums apstāties un tikai 6 minūtes dienā veltīt SEV + kādam no dienas uzdevumiem, padomāt par tagadni, pateikties par visu, kas mums ir dots, izanalizēt savas emocijas, sajūtas, uzrakstīt kādu mīļu vēstuli, nepārstāt sapņot, nebaidīties kļūdīties, turpināt ticēt brīnumiem.... Tikai 6 minūtes dienā nepieciešamas, lai ierakstītu SAVĀ grāmatā, nevis uz facebook sienas... Grāmatā, kuru viegli var pāršķirstīt, paķert iedvesmu un pozitīvismu no iepriekšējām dienām. Tās ir 400 lpp, kuras es vēlos sarakstīt gada laikā – Mana grāmata! Abas grāmatas autores ir paveikušas fantastisku darbu un tā enerģija, kas caur pirkstu galiem sāk vibrēt, turot grāmatu rokās, ir tik, tik, tik gaiša un pozitīva!"

Agija Kola, mārketoloģe, 
blogere

"Nost ar plānotājiem, manā īpašumā nonākusi jauna dienasgrāmata! Tā, kura ik dienas uzprasās uz 6 minūtēm mana laika, atgādina elpot dziļi, smaidīt plati un mīlēt dzīvi. Man tiešām prieks par tādām skaistām un taustām lietām kā šī – 6 minūtes 365 dienas."
Aija Salna, biroja 
vadītāja

"Grāmata 6 minūtes 365 dienas spēj „saķert” Tevi aiz rokas un mudina aizdomāties par katra paša ikdienas sajūtām, iedvesmām, sapņiem, pasauli sev apkārt. Dažos vārdos sakot – šī grāmata ir kā saruna ar sevi, kas motivē jaunai, skaistākai dzīvei...!"


Agnese KaņepeAdeles mamma
"Grāmatas ārējais noformējums  ļoti gaumīgs un kvalitatīvs. Tiešām grāmata. Un nopietni bieza, nekāds tur piezīmju blociņš. Informācija ir skaidra un saprotama + labi ir arī Jūsu rakstītie piemēri. Grāmatas kvalitāti un vērtību paceļ kabatiņa grāmatas beigās ar kartiņām, tas liek domāt, ka Jūs esat īpaši piedomājušas par lasītājiem/lietotājiem! Jaunajām māmiņām nevajadzētu aizmirst par sevi, rūpējoties par mazuli. Ik dienu spēt, gribēt un atrast 6 minūtes laika sev. Šī ir grāmata, kura iedvesmo. Paldies!"Anete Jenava, radoša personība

"Ir tik skaisti veltīt laiku sev pat, ja tās ir 6 minūtes dienā. Šīs 6 minūtes atraisīs prātu un palīdzēs vairāk izprast pašai sevi. Nebrīnies, ja tās izvērtīsies par 30 minūtēm vai pat stundu. Šī grāmata, ko katrs pats sarakstīs kopā ar autorēm, iedvesmos Tev uzrakstīt vēstuli draudzenei, kas dzīvo Anglijā, uzaicināt vecmāmiņu uz tēju vai pagatavot kādu no mīļākajiem ēdieniem. Tā radīs vēlmi pateikt paldies – paldies sev par to, ka ikdienas skrējienā esi atradusi šo laiciņu, lai radoši padarbotos un padomātu. Un ne tikai padomātu, bet arī reāli uzliktu savus domu graudus uz papīra."


Līva Oliņa, modele, rakstniece
"Gāju pa savu iemīļoto taku, kurā nu jau pazīstu katru celmu, katru krūmu. zinu to stumbru, kurā dzīvo dzenis. Viņš tur caurām dienām sitās... Tālumā parādījais smukais kaimiņš, un es zināju, ka viņš samulsīs un nosarks, bet tomēr pēdējā brīdī saelposies meža drosmi un pasveicinās. Mhm, es tak zināju... Zināju arī to, ka suns no meža atkal iznesīs kādu tukšu divlitreni, kuru atlikušo pastaigas daļu pati stiepšu līdzi, jo pasaules glābējas sindroms pagaidām vēl stiprāks par slinkumu. Es zināju, zināju, zināju... Es tik ļoti zinu vidi AP SEVI, bet cik daudz es zinu PAR SEVI?! Pieņēmu šīs grāmatas izaicinājumu un tagad katru dienu pierakstīšu sevi. Tad jau manīs..."Gusts Balodis, 
projektu vadītājs

"Viens no izcilākajiem 20. gs. domātājiem Tomass Mērtons ir teicis: „Mūsu patiesais dzīves ceļojums notiek iekšpusē”. Manuprāt, šī grāmata ir skaista iespēja apstāties un satikties ar sevi. Pēc 10 gadiem varētu būt interesanti pārlasīt."

Dina Maķevica, astroloģe

"Varbūt tāpēc, ka man ļoti patīk grāmatas, varbūt tāpēc, ka man ļoti patīk rakstīt ar roku vai varbūt tāpēc, ka novērtēju katru mirkli, kas ļauj atkal par sevi kaut ko uzzināt, bet es saku, ka esat ieguldījušas milzīgu darbu un izveidojušas kaut ko ļoti, ļoti iedvesmojošu."


Santa Vekšina, Laimas mamma

"Teikšu tā – katra lappuse ir atkāpe no vāveres riteņa, no skrienošās ikdienas, no dzīvošanas autopilotā pēc, iespējams, neapzinātas "programmas". Grāmata var pavisam droši iedot smuku un gaišāku taciņu uz "programmu", kura piepildīs iekšējo pasauli ar kaut ko pozitīvu, katru dienu ar savu! Izcelt ārā to cilvēcisko un vērtīgāko, savu patieso būtību. Sevis izzināšana -> sevis pieņemšana -> sevis pilnveidošana -> citu izprašana -> spēja mīlēt. Tieši tāds apzināts process. Plus: rakstīšana ar roku patīk smadzenēm – runai, atmiņai, domāšanai! Superīgi, vai ne?!"


Oskars Buivids, 
tehniskais speciālists, sportists

"Milzīgs PALDIES par Jūsu ieguldīto laiku, darbu un emocijām šī garadarba tapšanā. Šī tik tiešām ir fantastiska dienasgrāmata un taisni laikā manā dzīvē. Es ļoti ceru, ka Jums izdosies laist apgrozībā arvien vairāk šo "maģisko" grāmatu. Jo manuprāt šis ir viens no labiem veidiem, kā katram ieskatīties savā milzīgajā iekšējā potenciālā."

Ilze Olšteina, žurnāla ANNAS PSIHOLOĢIJA redaktore

"Ne vienmēr rubrika "Annas Psiholoģija izmēģina" ir mans mīļākais žanrs. Jo reizēm, izmēģinot ko jaunu un izaicinošu, kad vienlaikus jāpatur prātā: "Viss, ko daru, būs arī jāapraksta!" negūstu simtprocentīgu klātbūtnes sajūtu. Šoreiz ir citādi, vienā mierā iegrimstu izjūtās un pārdomās.
Izmēģinu jaunradītu pašpalīdzības formu skaistā formātā. Bijusī kolēģe Sanda kopā ar Viktoriju Bērziņu un žurnāla DEKO mākslinieci Kristīni Graudumu izveidojušas piezīmju grāmatiņu sev. Darbs paveikts no sirds, tāpēc iedvesma tiek arī citiem. Katrai dienai skaistajā dienasgrāmatā piedāvāts kāds uzdevums, kura pildīšana varētu aizņemt 6 minūtes. Ha - ha! Ar uzdevumiem no žanra: tagad sajūti, tagad padomā par kādu... man viegli tikt galā. Bet, kad no rīta izlasu provocējošu jautājumu, uz kuru baltajā lapā jāieraksta atbilde... visu dienu tas neiziet no prāta. Taču, lasot tikai iedvesmojošos citātus un veiksmīgu cilvēku atziņas, kas šai dienai piemeklētas, darbā ar sevi necik tālu netikt. Vakarā tomēr jāatgriežas pie jautājuma, kaut kas jāieraksta baltajā lapā. Vai vismaz tas, cik dažādos virzienos manas domas aizkūleņoja, lai mēģinātu atrast atbildi savā apziņā un zemapziņā."


Kristīne Ozoliņa, angļu valodas pasniedzēja pieaugušajiem

"Paldies par sajūtu, it kā Ziemassvētku dāvanu būtu saņēmusi no kāda cita, nevis nopirkusi grāmatu sev pati. Paldies par glīti iesaiņoto un noformēto paciņu un visām sīkajām, bet ļoti, ļoti siltajām detaļām – gan lapiņu, gan kartiņu, kas parakstīta ar roku, kā arī par lentīti ap kasti manā mīļākajā krāsā (kas gan ir tikai sakritība, tomēr ļoti jauki). Paldies arī par pašu grāmatu, par noformējumu un ideju. Manā īpašumā šāda veida grāmatas jau ir (angļu valodā), tāpēc arī šī bija jāiegādājas. Bija prieks ko tādu ieraudzīt latviski, tāpēc devos uz grāmatnīcu to aplūkot. Arī saturs ļoti patika un izlēmu, ka pasūtīšu, jo, sapratu, ka sanāks izdevīgāk tieši cenas ziņā. Tagad nenožēloju, jo veikalā noteikti nebūtu saņēmusi tik foršu paciņu ar sajūtu, ka tā adresēta tieši man. Vēlreiz paldies, vēl ilgi būs silta, silta sajūta."Elīna Platača, mārketinga speciāliste

"Grāmatu esmu saņēmusi un esmu SAJŪSMĀ! :) Liels paldies par tik burvīgu iespēju labāk iepazīt sevi. Katru dienu gaidu tās savas 6 minūtes, kuras pavadu ar sevi, domājot tikai un vienīgi par sevi. Rakstīšana ar roku tiešām brīnišķīgi palīdz noformulē sapņus, plānus un domas. Paldies!"

Baiba Ozoliņa, 
arhitektūras pārvaldes vadītājas palīdze

"Šī ir brīnišķīga dāvana sev, tas ir kā mazs ceļojums pašai pie sevis. Tik ļoti gaišs un uz mīlestību vērsts. Kas gan var būt lielākā dāvana, kā mīlēt un mīlētam būt? Paldies par burvīgajām sešām minūtēm manas dzīves katrā dienā."
Laura, divu burvīgu dēlu mamma, sieva,
kā arī vienkārši sieviete

"Ikdienas ritmā lielākoties tiek pievērsta uzmanība darbam, mājas dzīvei, bet pati sev uzmanību pievēršu neregulāri. Pirms kāda laika uzgāju informāciju par tādu kā eko grāmatu-dienasgrāmatu, protams, tā bija pieejama tikai svešvalodā. Valoda gan nav barjera, bet ikdienas emocijas un notikumus tomēr patīk aprakstīt latviski – un tulkojot vairs nav tas. Gāja laiks un kādā drēgnā rudens vakarā uzgāju info, ka draudzene ir iegādājusies “6 minūtes 365 dienas” un ar baudu pildot grāmatu katru dienu, jo došot to mantojumā savai meitiņai, kad mazā būs viņas pašas vecumā. Šī doma aizķēra arī manu sirds noti un radās divas idejas: varētu pati pēc laika palasīt, ko biju domājusi konkrētā dzīves posmā, kā arī grāmata būtu jauks mantojums maniem puikām. Paldies meitenēm, ka radīja šādu sava veida laika kapsulu ar kuras palīdzību mēs varam savas emocijas izlikt uz papīra, kā arī iemācītos ikdienas steigā veltīt 6 minūtes sev. Tas nav daudz, bet ļoti svarīgi."


Baiba Gercāne, latviete Norvēģijā

"Jau sešus gadus dzīvoju un strādāju Norvēģijā. Arī šogad, tuvojoties Ziemassvētkiem, meklēju un domāju par dāvanām. Pasūtīju divas – sev un meitai. Kad grāmatas saņēmām, mūsmājās atnāca Ziemassvētki! Vakarā mājās valdīja klusums, bija dzirdama vien papīra lapu švīkstēšana, tās pāršķirot, smaidi un mirdzošas acis.... Trīs paaudzes lasa un pēta! Rezultātā es pati paliku BEZ grāmatas, jo arī manai mammai (75 gadi) ir, ko teikt  rakstot un skicējot un domājot.
Vēl papildus neparedzēta dāvana/funkcija šai grāmatai  mana meita ir mudināta lasīt, domāt un rakstīt latviski! Tā ir vērtība  iespēja ikdienā apstāties, būt pašai un būt latvietei."
Ieva Valaine, skolotāja

"Esmu vēl tikai "ceļa" sākumā  12. dienā, taču jau tagad jūtu, ka domāju par sevi vairāk. Gribu pateikt lielu un mīļu paldies par fantastisko grāmatu. Ja godīgi, sākumā šķita, ka nez vai varēšu atrast tās 6 minūtes, ko veltīt sev, taču grāmata ir nu tiiiik vilinoša, ka knapi turos, lai nepašķirtu uz priekšu un nepaskatītos, kas būs tālāk vai jau vienā dienā neaizpildītu vairākas lapas. Projekts visnotaļ ir izdevies! 
Ieteicu šo arī savām draudzenēm, kuras ikdienā, domāju, vairāk rūpējas un domā par citiem nekā par sevi (jāatzīst, tā ir arī ar mani, jo esmu skolotāja, kas savā būtībā norāda uz to, ka nereti ikdienas trakajā skrējienā gadās piemirst par svarīgo cilvēku  sevi). Es tiešām priecājos, ka visā šī gada plānotāju burzmā ieraudzīju šo brīnumdarbu. No sirds ticu, ka ikdienas 6 minūtes pārvērtīsies par 16, 26 vai 496 minūtēm, kurās sevi iepriecināt, analizēt, pilnveidot un mīlēt. Paldies par sirdsdarbu."Inita Muceniece, roku un kāju kopšanas speciāliste

"Es vēlos Jums izteikt MILZĪGU paldies par šo brīnišķo dāvanu, ko esat radījušas! Tā ir lieliska! Es nespēju sagaidīt katras dienas savu mazo uzdevumu, mazo brīvbrīdi ar sevi un savām domām (apbrīnoju sievietes, kurām ir iespēja un laiks, lai aizpildītu vairākus uzdevumus vienas dienas laikā. Tā kā esmu divu bērnu mamma, no kuriem vienam ir trīs gadi, bet otram tikai nepilni astoņi mēneši, atrast 6 minūtes ne vienmēr ir viegli). Esmu patiesi priecīga par to, ka šī grāmata pie manis atnāca. Varu pačukstēt, ka man ir mērķis – pēc sarakstīšanas grāmatu dāvāšu savai meitai, kad viņa būs sasniegusi manu šī brīža vecumu. Domāju, tā būs viena no vērtīgākajām dāvanām, ko savā dzīvē jebkad kādam būšu dāvājusi."


Padalies ar savu atsauksmi [email protected]