Uzklikšķinot uz vāciņa, 
         grāmatu iespējams izšķirstīt.

 € 16.99

             Pirkt     Grāmata rakstīšanai divatā: mammai un bērnam

6 minūtes 365 dienas radošo grāmatu pulciņam pievienojusies ceturtā grāmata, kas paredzēta pildīšanai divatā – mammai un bērnam.

Jaunajā grāmatā 6 minūtes 365 dienas Kopā atrodamas iedvesmas bildes ar citātiem un vairāk nekā 300 uzdevumi, kurus pilda gan mamma, gan bērns. Katram sava lappuse un katram savs uzdevums. Grāmata mudina iepazīt vienam otru, just un domāt, ielūkoties pašam sevī un apkārtējos cilvēkos, veidot savus vērtību, vēlmju un vēlamo pārmaiņu sarakstus. Katrai dienai viena lappuse. Katrā lappusē viens radošs uzdevums, kura izpildīšana aizņems nieka (bet ārkārtīgi svarīgas!) 6 minūtes.


Kādam bērna vecumam?

Bērnu vecumam nav ierobežojuma. Mazāki bērni, kas vēl paši neraksta, savas atbildes var pasniegt zīmējumu formā. Vai pastāstot mammai mutiski un mammai attiecīgi tās pierakstot. Grāmatu var pildīt arī vecmāmiņa kopā ar mazbērnu, krustmāte ar krustbērnu, galu galā arī tētis, ja nemulsina grāmatā lietotā uzruna “mammas” formā.● 400 lappuses. 
● Cietie vāki. 
Paredzēta rakstīšanai/zīmēšanai mammai un bērnam.
● Grāmatu veidojusi viena no LV labākajām grafiskajām dizainerēm,  tāpēc izskatās... forša. 
● Izmērs 21,5x16 cm. Svars 800 g. Ikdienā staipīt līdzi varētu būt pagrūti, 
jo grāmata liela un smaga (lasi – vērtīga),  toties naktsskapītis tai gluži kā radīts.
● Made in LatviaKam domāta grāmata?

Mammai un bērnam/-iem. Uzdevumus pilda mamma savā pusē un bērns/-i savā pusē.


Kāpēc rakstīt šo grāmatu?

Grāmatas rakstīšana ir ne tikai kopīgs laika pavadīšanas veids, bet arī ideju krātuve vērtīgām sarunām ģimenē. Šis kopīgi piedzīvotais laiks ļaus iepazīt vienam otru tuvāk, saskaroties ar, iespējams, vēl nezināmām otra personības šķautnēm. Un kur nu vēl prieks palīdzēt realizēt atklātos otra sapņus un vēlmes! Turklāt pēc gadiem šī grāmata taps par fantastiski sirsnīgu atmiņu kladi un dāvanu bērnam.


Raksti mums

Pavaicā, kas vaicājams. Ar prieku atbildēsim Tev e-pastā.

[email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.