Uzklikšķinot uz vāciņa, 
grāmatu iespējams izšķirstīt.


               

Par pateicību

Pamanīt, piefiksēt un izjust pateicību par to, kas dots ikdienas skrējienā – sākot ar siltu smaidu vai pieskārienu no līdzcilvēka un beidzot ar lielajiem skaistajiem notikumiem un galu galā tik pašsaprotamo spēju redzēt, lasīt, sajust, izgaršot, saost, būt – tas viss paver durvis uz daudz laimīgāku, veselīgāku un brīnišķīgāku dzīvi. Šajā grāmatā atrodami 365 praktiski & rakstāmi uzdevumi vienam gadam (vai ilgākam laika periodam), kas mudinās mācīties teikt šo burvju vārdu PALDIES: pašam sev, tuvajiem, svešajiem un dzīvei kopumā. Grāmatu caurvij arī zīmējami, līmējami un pat kolektīvā vai ģimenē veicami uzdevumi, kā arī daudzu radošu personību pārdomas, atziņas un praktiski ieteikumi par pateicības tēmu.


Tiem, kas apgalvo, ka pateicība draudzējas ar laimi, ir pilnīga taisnība. Pozitīvās psiholoģijas praktiķi apgalvo – lai paaugstinātu apmierinātību ar dzīvi, ir jāpaaugstina pateicības līmenis. Sevī. 


 € 12.99

Katrai dienai viena lappuse. Katrā lappusē viens radošs uzdevums apzinātai pateicības praktizēšanai, kura izpildīšana aizņems vien nieka (bet ārkārtīgi svarīgas!) 6 minūtes. 
Patiesībā tās ir maģiskas 6 minūtes, kas, laikam ejot, ļaus piedzīvot šo brīnumaino [pateicības] sajūtu arvien biežāk un biežāk.
Mēs paturam iespēju cenu mainīt.


Šī ir praktiska grāmata ar 365 radošiem uzdevumiem, kas mudinās mācīties teikt “paldies” – pašam sev, līdzcilvēkiem, dzīvei kopumā. Grāmata palīdzēs realizēt to, ko parasti izsakām savās jaungada apņemšanās – būt optimistiskākam, priecīgākam, pateicīgākam cilvēkam un tieši tādu spēt saskatīt arī savu dzīvi.Šri Činmojs

Mahātmas Gandija miera balvas, UNESCO Neru medaļas un Mātes Terēzes Ordeņa laureāts – viens no izcilākajiem mūsdienu dzīves skolotājiem un meditācijas meistariem, grāmatas Prieka spārni autors 

To, kas ir visvairāk pelnījis mūsu pateicību, mēs parasti uztveram tik pašsaprotami. Bez gaisa mēs neizdzīvotu ilgāk par vienu vai divām minūtēm. Ik dienu mēs ieelpojam un izelpojam, bet vai mēs jūtamies pateicīgi par to? Ja nedzersim ūdeni, tad neizdzīvosim. Mūsu fiziskais augums lielā mērā sastāv no ūdens. Bet vai mēs novērtējam ūdeni? Katru rītu, kad atveram acis, mēs ieraugām Sauli, kas vēlīgi sniedz gaismu un dzīves enerģiju, kas mums tik ļoti vajadzīga. Bet vai mēs esam pateicīgi Saulei?
Tāpēc mums nepieciešams kaut mazliet pateicības, lai mēs varētu būt labāki kā cilvēki.
400 (!) lappuses

○ Cietie vāki. 
○ Divu krāsu vāki – tumši un gaiši zila (identisks saturs).
○ Aizmugurē klasiskā kabatiņa, trīs pastkartes, grāmatzīme. 
○ Izmērs 21,5x16 cm. Svars 800 g.
○ Radīta Latvijā. 
Ja vēlies iegādāties 40+ grāmatas, dosim 10% atlaidi (vienas grāmatas cena €17.10 ieskaitot PVN 12%). Intereses gadījumā raksti mums [email protected]


 

Pateicību tieši tāpat kā jebkuru citu īpašību var “trenēt” ar dažādiem uzdevumiem, praksēm. Būt pārāk pateicīgam nav iespējams. Uztverot cilvēkus un lietas par pašsaprotamām tā vietā, lai uzlūkotu visu to, ko dzīve devusi, ar pateicību – mēs paši nozogam sev iespēju dzīvot pilnvērtīgāku, piepildītāku un laimīgāku dzīvi.
Līva Oliņa
Rakstniece, tekstu autore

Vienīgā lieta, ko varu Tev apsolīt – kad Tu beidzot atradīsi savu ceļu, Tu skatīsies atpakaļ uz tiem meklējumu gadiem un vēlēsies, kaut Tu būtu bijis mazliet iecietīgāks pret sevi. Es vēlos, kaut es būtu mazliet vairāk lepojusies ar sevi. Es vēlos, kaut būtu bijusi laipnāka pret sevi. Un es vēlos, kaut būtu bijusi pateicīgāka sev par visām tām gudrajām un muļķīgajām izvēlēm. Jo tieši tās mani šodien ir atvedušas šeit un dod man iespēju Tev (un patiesībā arī sev) rakstīt.
.
Ko dod pateicības praktizēšana ikdienā?

● Stiprāku imūnsistēmu
● Mazāk sāpju sajūtu
● Zemāku asinsspiedienu
● Vairāk fiziskās slodzes un rūpju par savu veselību (vienkārši gribas to visu darīt!)
● Labāku miegu un pašsajūtu pēc pamošanās
● Augstāku pozitīvo emociju līmeni
● Apzinātību, klātesamību un "pamošanās" sajūtu
● Vairāk prieka un labsajūtas
● Vairāk optimisma un laimes sajūtas
● Vēlmi palīdzēt, dāsnumu, līdzjūtību
● Spēju piedot
● Vēlmi atrasties starp cilvēkiem, būt sabiedrībā
● Mazāk izteiktu vientulības sajūtu un nepieciešamu izolēties no līdzcilvēkiemFAQ

1. Kur klātienē var iegādāties/izšķirstīt 
6 minūšu 365 dienu grāmatas?

JĀŅA ROZES GRĀMATNĪCAS 
visā Latvijā
GLOBUSS VEIKALI
visā Latvijā
ZVAIGZNES GRĀMATNĪCAS
visā Latvijā
un 
citās tirdzniecības vietās visā Latvijā

2. Vai grāmatas rakstīšana jāsāk 
kādā konkrētā datumā?

Nē. Grāmatā nav norādīti datumu – to katrai dienai vari pierakstīt pats Lai sāktu grāmatas rakstīšanu, nav jāgaida nedz dzimšanas diena, nedz 1. septembris un pat ne jaunais gads. Bet var arī tad. Šajā zibenīgi veiklajā tehnoloģiju laikmetā, kad dziļākās mūsu dzīves pārdomas nereti nav garākas par ierakstu feisbukā vai komentāru pie instagram bildes, šī grāmata uzdāvina to, ko atļauties vajadzētu ikvienam – īstu, netraucētu un vitāli svarīgu iespēju pabūt pašam ar sevi. Sev. 


3. Cik ilgā laikā saņemšu grāmatu, 
pasūtot to on-line?

Pasūtījumu var veikt jebkurā diennakts laikā, savukārt mēs to apstrādāsim darba dienās no pl. 10-17.  Saņemšana – pēc izvēlētā piegādātāja noteiktajiem tarifiem. 


 

Būt pārāk pateicīgam nav iespējams. Uztverot cilvēkus un lietas par pašsaprotamām tā vietā, lai uzlūkotu visu to, ko dzīve devusi, ar pateicību – mēs paši nozogam sev iespēju dzīvot pilnvērtīgāku, piepildītāku un laimīgāku dzīvi.Raksti mums

Pavaicā, kas vaicājams. Ar prieku atbildēsim Tev e-pastā, tāpēc norādi to.