Uzklikšķinot uz vāciņa, 
grāmatu iespējams izšķirstīt.

Kā tas ir – būt meitenei, kas iepazīst sevi, rakstot savu grāmatu...

Šī grāmata ļaus to piedzīvot. 6 minūtes 365 dienas. Meitenēm ir ceļojums gada garumā, lai palīdzētu izpētīt, padomāt par savām īpašībām, vērtībām, sapņiem, attiecībām ar mammu, tēti, ģimeni, draugiem un pasauli, par mīlestību, pateicību un drosmi saskatīt skaistumu ikdienā. Un sevī. 

PIRKT


 

Papīrs un pildspalva attīsta uzmanības un koncentrēšanās spējas, bet savu iekšējo negatīvo pārdzīvojumu pierakstīšana mazina to nozīmību.   Kā tas notiek?

Katrai dienai viens radošs uzdevums – rakstāms, zīmējams, līmējams, izgriežams, izplēšams, pildāms kopā ar ģimeni. Ik pa 7 dienām jāveido darāmo darbu saraksts, kas palīdzēs turēties pie saviem mērķiem, plāniem. Noskaņu papildina slavenību citāti, kā arī pedagogu, izaugsmes treneru, psihologu un radošu personību veidoti uzdevumi. 

Rakstīšanai ar roku ir īpašs spēks neatkarīgi no tā, cik daudz un cik svarīgu domu, vēlmju, apņemšanos, analīžu mēs veiktu savā galvā. 


Ilustrācijas

Visas grāmatas ilustrācijas  skasti akvareļi. 

 Tāpat grāmatā atradīsi

13 uzlīmju lapas
ko izmantot grāmatas stāstu (satura) 
veidošanā/rakstīšanas procesā.
3 lapas no biezāka papīra – 
radošām dāvanām.
3 glītas pastkartes 
nosūtīšanai draugiem, mīļajiem.
Kabatiņu – 
dažādu papīra sīkumu glabāšanai.
Auduma grāmatzīmi.
1 cm platu auduma lenti 
grāmatas ārmalās – lai grāmatu varētu aizsiet 
un neviens tajā pat nedomātu ielūkoties.


Rakstot ar roku, cilvēks precīzāk formulē savas domas, turklāt informācija, kas pierakstīta ar roku, labāk paliek atmiņā.


4 sadaļas

Grāmata vizuāli un saturiski sadalīta četros gadalaikos.


 368 lappuses. 
Cietie vāki. 
Divu krāsu vāki (identisks saturs) – 
rozā (ar zelta elementiem) un zaļš (tropu motīvs).
Aizmugurē klasiskā kabatiņa, trīs pastkartes, 
ko nosūtīt draugiem; divas aploksnes papīra lietiņu uzglabāšanai;  grāmatzīme. 
Aizdare – sasienama lente zelta krāsā.
Izmērs 24x17 cm. Svars ap 800 g. 
Radīta Latvijā.


Labākā grāmata, kāda man ir

Man patīk tas, ka grāmatā radoši izpausties un pierakstīt visu, ko vien vēlos. Man grāmata pildās ļoti lēni, jo man nav daudz brīvā laika, bet, kad piesēžos pie grāmatas, nevaru atrauties. Es šo grāmatu ieteiktu citām meitenēm, jo tajā var rakstīt noslēpumus, sacerēt savus stāstus, pierakstīt labākās atmiņas. Šī vienkārši ir labākā grāmata, kāda man ir.  Justīne Iliško (13 gadi)


Grāmata man palīdz atrast daudz jauna sevī 

Man ļoti patīk grāmatas noformējums – gan iekšējais, gan ārējais. Diemžēl dažas uzlīmes ir pārāk grūti izgriežamas un sīkas. tāpēc tās grūti “dabūt rokā”. Šī jaukā grāmatiņa man ir kā atvieglojums, kad atnāku mājās – vienmēr izpildu kādu lapiņu. Grāmata man palīdz atrast daudz jauna sevī, jo rakstot, ticiet vai nē, es uzzinu daudz iepriekš nezināma par sevi. Grāmatā var atrast arī ļoti daudz padomu. Es tiešām šo skaistu un jauko grāmatiņu ieteiktu citām meitenēm: šī izvēle jūs nepievils! Elizabete (11 gadi)


Grāmata palīdz domāt, sapņot, zīmēt un izpausties

Šī tiešām man ir mīļa un noderīga grāmata. Tā palīdz aizmirst par skolu un domāt, sapņot, zīmēt un izpausties. Grāmatas pildīšana man ir kā rutīna – neaizmirstu to izdarīt katru dienu. Man ļoti patīk grāmatas noformējums, uzdevumi un iedvesmojošās quote lapas. Tiešām, neko nemainītu grāmatā – tā ir ļoti pārdomāta un perfekta. Šī grāmata noderēs tiem, kas daudz laika pavada pie datora un telefona, arī sapņotājiem un jebkuram, kurš savu brīvo laiku grib pavadīt interesanti. Paula Birģele (13 gadi)

Grāmata ļauj iepazīt sevi no citas puses

Grāmata man ļoti patīk. Tā ir ļoti interesanta un dažreiz liek aizdomāties par lietām, par kurām ikdienā mēs nedomājam. Grāmatu pildīt ir ļoti aizraujoši un dažreiz šķiet, ka visu varētu aizpildīt viena dienā. Ieteiktu grāmatu arī citām meitenēm, jo tā tiešām ir aizraujoša un liek apdomāties. Tā ļauj meitenei iepazīt sevi no citas puses. 

Kristīne (15 gadi)


Grāmata pildās ļoti viegli 

Grāmata ir ļoti interesanta un ļoti viegli pildās. Ar tās palīdzību var sev veltīt laiku un iepazīt sevi tuvāk.  Pati pildu šo grāmatu un, protams, iesaku visām meitenēm to iegādāties, lai dažas minūtītes dienā veltītu sev, aizpildot kaut vienu uzdevumu. Gabriela (14 gadi)


Palīdz tiekties uz saviem mērķiem

Man šī grāmata ļoti patīk. Man tā palīdz tiekties uz saviem mērķiem. Uzdevumu pildīšana man rada prieku un dažreiz arī iedvesmu. Es šo grāmatu iesaku citām meitenēm, jo tā ļoti palīdz izpausties vārdos. Sandija (13 gadi) 


Šī ir viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām

Šī grāmata pildījās ļoti viegli – ir  ļoti interesanti pildīt to katru dienu! Arī uzlīmes ir ļoti foršas, patika arī kartiņas/pastkartes. Tā bija viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām, ko esmu saņēmusi. Madara (11 gadi)Izpildot uzdevumu, var pacelt sev garastāvokli

Man ļoti patīk šī grāmata, tāpēc turu redzamā vietā, neaizmirstu aizpildīt. Vienmēr var izpildīt kādu uzdevumu un pacelt sev garastāvokli. Lāsma (15 gadi)Raksti mums

Pavaicā, kas vaicājams. Ar prieku atbildēsim Tev e-pastā.

[email protected]