Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA “Paldies”, Reģ. Nr. 40203086785, juridiskā adrese Rīga, Sparģeļu iela 8, LV-1009 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

 

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Ja precei nāk pakaļ, pārdevējs nodrošina preču izsniegšanu divu (2) darba dienu laikā kopš saņemta apmaksa, izsniegšanas laiku un vietu saskaņojot ar Pircēju.

Ja prece jānosūta, pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu piecu (5) darba dienu laikā kopš saņemta apmaksa par preci.

 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Jūs varat izmantot atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt (izsūtīt) preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

▪ pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

▪ pircējs ir atvēris grāmatas plēves iepakojumu;

▪ pircējs ir sabojājis preci.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 

Atteikuma tiesību veidlapa 

Tā atrodama un lejupielādējama, klikšķinot šeit