(6 minūtes) 7 dienas 
Franču Rivjērā

Nometne Kannās 2019. gada septembrī/oktobrī

 

Veidojot 6 minūšu grāmatas, mēs jau nojautām, ka ar rakstīšanu vien cauri netiksim un kādu dienu tiksimies arī klātienē. Nu šī "kāda diena" ir pienākusi – septembrī un oktobrī mēs aicinām tevi ciemos uz mūsu burvīgo villu Franču Rivjērā (Kannās), lai kopā izbaudītu atvasaru un, protams, vēl par kritpatiņu labāk iepazītu sevi. 

Laimes tēma pašlaik ir dikti populāra. Kāds to meklē savās radošajās izpausmēs, kāds attiecībās un ģimenē, kāds sociālajos statusos un sasniegumos. Daudzi jo daudzi kursi, prakses, semināri, skolas ir paredzēti tam, lai cilvēks saprastu, kā tad sasniegt šo cēlo mērķi un beidzot kļūtu laimīgs.

Vai esi piedzīvojis sirdi piepildošu prieka mirkli, ar vienu acu kaktiņu ieraugot, sasmaržojot, sastopot savu nākotnes Es – brīvāku, harmoniskāku, radošāku, iedvesmojošāku, laimīgāku, mīlošāku, sirsnīgāku, atvērtāku, piepildītāku, kvalitatīvāku? Kad sirds dzied un izlaužas asaras, beidzot sajūtot dziļu vienotību ar šo dzīvi? Kad saproti, ka beidzot esi paveicis ko neparastu, pilnu gaismas un labestības, turklāt pats pret sevi?

Nometnes mērķi

Šie pārdzīvojumi atstāj dziļus, gaišus nospiedumus dvēselē. Tie dod spēku jauniem skaistiem soļiem, lēmumiem, radošām idejām. Tāds ir arī mūsu nometnes galvenais mērķis: piedzīvot savu ideālo es vai vismaz pietuvoties tam, sajust to, varbūt pat pagaršot un aprunāties ar to, lai pēc atgriešanās mājās ierastajā vidē tas kļūtu par tādu kā virziena rādītāju tālākajām dzīves gaitām. 

Mēs mēģināsim radīt jaunu Sevi – sajust, ieraudzīt un kultivēt sevī iekšējos stāvokļus, kurus caurauž apzinātība, pateicība, harmonisks miers. Piekopsim jaunus ikdienas ieradumus, kas aizņems vien īsu brītiņu (ne nu gluži 6 minūtes, bet gan jau domu saprati) un pretī dos iespēju ievilkt krūtīs vēl vairāk brīvības gaisa, dzīves piepildījuma, harmonijas, sievišķības. 

Pieejamie datumi

17. – 24. septembris
5. – 12. oktobris

Un arī oktobrī būs superīgi: +22 grādi pa dienu 

Ko mēs piedāvājam

Mēs pavadīsim laiku praktiskās nodarbēs, sarunās, meditācijās, brīnišķīgās rīta rosmēs, gardās maltītēs un apburošās Franču Rivjēras apskatēs. Tā kā brīvais laiks to ļaus, būs iespēja izbaudīt Vidusjūru, Kannas, Nicu, Monako, Santropēzu, Ezi, Antibes, aizbrauksim uz brīnumskaisto Verdonas aizu, peldēsimies mūsu elpu aizraujošās villas baseinā, vēl pēdējoreiz šogad nosauļosimies, izbaudīsim kosmētiķes veiktu sejas procedūru ar franču kosmētiku Esthederm un dosimies pastaigās pa tuvējo mežu un vīna laukiem. Ņemot vērā uztura speciālistes sastādīto maltīšu plānu (būs iespēja visai nedēļai izvēlēties detox uzturu), lutināsim viena otru ar pašu gatavotām vakariņām un, protams, dzersim vīnu (ja vēlēsimies).

Kam nometne domāta?

Tev, ja vēlies:
 uzņemties atbildību par savu dzīvi un spert soli pretī pārmaiņām,
 nostiprināt ticību sev un savam potenciālam,
 uzlādēt “garīgās baterijas” un pārlādēt sevi,
 atklāt jaunu sevi – harmoniskāku, mērķtiecīgāku, laimīgāku,
 padarīt meditāciju un apzinātības prakses par savu ikdienas sastāvdaļu,
 
Gaidīsim gan dāmas, gan kungus.

Vienas dienas plāna paraugs

7.00 Rīta rosme
8.30 Meditācija/deja
9.00 Svaigas brokastis
10.00 Teorētiskā/praktiskā nodarbība
12.00 Brīvais laiks/privātas sarunas
19.00 Vakariņas franču gaumē, sarunas, meditācija 

Izmaksas

No 600 € līdz 950 € (atkarībā no numuriņa)
(Pirmā iemaksa pie rezervācijas: 30%. Pārējā summa būs jāmaksā vēlāk, par ko vienosimies jau personīgi)

Cenā ietilpst

 Transfērs no/uz Nicas lidostu, 
ja ielidošana paredzēta ar airBaltic reisu konkrētajos nometņu datumos
(par citiem reisiem vienosimies atsevišķi)
 7 naktis villā
 7 uztura speciālista gatavotas brokastis un vakariņas
 Brīvi pieejami augļi, uzkodas, ūdens
 Vīns pie maltītēm
 Viena sejas procedūra ar franču kosmētiku Esthederm
 Ikdienas sporta, praktiskās, garīgās nodarbības
 Radošs dāvanu komplekts no mums 
6 minūšu rakstīšanai, kā arī muzikālai meditācijai
 Brīva pieeja veļas mazgātavai
 Baseins
 Kopīga ekskursija uz Verdonas aizu
 Wifi villā
 Dienvidu saule no rīta līdz vakaram
  Dāvaniņas radošākam darbam ar sevi
 Mūsu rūpes un mīlestība
 

Cenā neietilpst

 Aviobiļetes (tiešais airBaltic reiss Rīga-Nica-Rīga no 128 €)
 Pusdienas
 Izbraucieni ar vilcienu/autobusu uz tuvējām pilsētām
 Apdrošināšana
 Ieejas maksas apskates objektos, ja tādi gadīsies pa ceļam
 Citi personīgie tēriņi
 

Villa

Šeit dažos foto vari apskatīt villu, kurā dzīvosim. Tā atrodas dažus kilometrus no Kannām. 

Kā pieteikties

Četru veidu numuri (ALL INCLUSIVE):
Dubultā guļamistaba (var tikt pārveidota par trīsvietīgo) ar kopīgu vannas istabu – 625 €, dzīvojot divatā, vai 850 €, dzīvojot vienam.
Dubultā guļamistaba ar privātu vannas istabu – 650 €, dzīvojot divatā, vai 900 €, dzīvojot vienam.
Dubultā guļamistaba ar privātu vannas istabu un balkonu – 675 €, dzīvojot divatā, vai 950 €, dzīvojot vienam.
Dubultā guļamistaba ar divām vai trim atsevišķām gultām ar kopīgu vannas istabu – 700 € vai 750 € vienai personai.


                                                                                           Klikšķini šeit, lai apskatītu un aizpildītu pieteikuma formu     


Komanda

Ieva Saliņa

Deviņus gadus apgūstu un iepazīstu cilvēka un visuma enerģiju mijiedarbību, kā veidot dvēseli mīlošāku, saprotošāku un apziņu brīvāku. Ticu, ka viss ir iespējams, cilvēks ir radītājs un sadarbībā ar smalko pasauli spēj veidot savu dzīvi, kādu vēlas. Ar prieku dalos no skolotājiem iegūtajās zināšanās, praksēs un savā pieredzē. Francija vienmēr man ir bijusi īpaša valsts, tur jūtos kā mājās. Esmu pateicīga par iespēju tieši Francijas dienvidos satikt cilvēkus, kuri vēlas mācīties just patiesāk un dzīvot harmoniskāk.
2012. gadā absolvēju RSU bakalaura programmu Uztura speciālists, turpinu maģistratūras studijas Uztura zinātnē. Interesē, kā emocijas ietekmē uztura izvēli un kā ikdienas diēta ietekmē apziņas un izjūtas stāvokli.


Sanda Krasta

Esmu viena no 6 minūšu grāmatas autorēm, tāpēc tēmas par sevis iepazīšanu visdažādākajos līmeņos man nav svešas. Otra manas dzīves kaislība (vai drīzāk pat nepieciešamība) ir ceļošana, un Francija ir viena no tām vietām, kas, vienmēr tur esot, uzrunā sirds līmenī. Tāpēc nebaidoties varu teikt, ka šajā pasākumā/nometnē satiksies divas manas Vērtības (sevis izziņa un ceļošana), kas dzīvošanu Kannu villā kopā ar brīnišķīgiem sirdsgudriem un visiem skaistiem domubiedriem (kas norezonēs uz šo pasākumu un pieteiksies) manās acīs padara par fantastisku Visuma doto iespēju. Viktorija Bērziņa 

Savos ilggadējos iekšējās harmonijas un laimes meklējumos esmu sapratusi, ka galvenais cilvēks, ar kuru man šajā dzīvē ir jāsakārto attiecības, esmu es pati. Sevis iepazīšanas procesā esmu izgājusi cauri ienteresantam, nevienkāršam, bet vērtīgam ceļam, kurā iegūtā pieredze daļēji nāca gaismā, kļūstot par        6 minūšu grāmatu līdzautori. Mans izziņas ceļš ir nebeidzams un ar tajā iegūto vēlos dalīties arī turpmāk  arī ar tevi. Priecājamies, atveramies sev un pasaulei! 
Un ceļojums var sākties.


Ērika Arāja 

2006. gadā absolvēju Starptautisko Estētikas koledžu. Jau 13 gadus veicu sejas procedūras ar franču profesionālo kosmētiku Darphin, Phytomer un Esthederm. Regulāri apmeklēju dažādus kvalifikācijas celšanas kursus. Ar maigumu un rūpību katram klientam vēlos likt justies īpašam, pieņemtam un skaistam. Kontakti

[email protected]
+37128601626 Sanda
+33651081226 Ieva 
+37129408131 Viktorija

0

[email protected] |6 minutes 365 days| © All rights reserved|Cover photo Unsplashed


 .