KONKURSS

Pasūti jebkuru 6 minūšu grāmatu līdz 31. oktobrim un šī ir tava iespēja piedalīties konkursā sadarbībā ar ceļojumu aģentūru Jēkaba ceļojumi.

KONKURSA NOTEIKUMI

1. Saņem sūtījumu un laika posmā no 10. līdz 19. novembrim piedalies konkursā.
2. Noteikumi pavisam vienkārši – ievieto savā Instagram vai Facebook profilā foto ar savu jauno grāmatu/grāmatām, ieraksti fotoparakstu (ja vēlies) un noteikti pievieno attēlam divus tēmturus #pateicībā un #JekabaCelojumi, kā arī ietago kontus @6minutes365days un @JekabaCelojumi – lai tavu attēlu varam atrast.
3. Uzvarētāju izvēlēsies žūrija, kuras sastāvā ir grāmatas autori un Jēkaba ceļojumu pārstāvji.
4. Uzvarētājs tiks izvēlēts 22. novembrī, mēs sazināsimies personīgi un jau no 23. novembra būs iespējams izņemt savu balvu – ceļojumu, ko palīdzēs saplānot un 1000 eiro vērtībā apmaksās aģentūra Jēkaba ceļojumi. Uzvarētājs savu dāvanu varēs iztērēt pats, uzdāvināt kādam, braukt ar kādu kopā vai piemaksāt atlikušo vērtību līdz savam sapņu ceļojumam. Summa būs jāiztērē vienā reizē un to nebūs iespējams samainīt pret skaidru naudu.
5. Konkursā var piedalīties cilvēks, kas atrodas/dzīvo jebkurā vietā pasaulē – ceļojumu nodrošināsim no jebkura sākumpunkta līdz jebkuram vēlamajam galamērķim.
6. Lai piedalītos konkursā, Instagram vai Facebook profilam jābūt "atvērtam" – pretējā gadījumā ievietotie attēli mums nebūs redzami.

CEĻO!

Nopietni. Uzvaras gadījumā iegūsti ceļojumu uz jebkuru vietu pasaulē (jebkurā laikā) 1000  vērtībā. Nekādas izlozes – visu noteikts tavs radošums.